Ceļojuma 30. diena, 11.07.2018. Groznija, Čečenijas Republika.

Nāksies iztikt mums šodien bez brokastīm, jo izdomājam doties ceļā agri no rīta, lai šodien tiktu līdz Volgogradai. Izbraucam 6:30, zinot, ka uz ceļiem mūs sagaidīs stingra kontrole. 

No rīta, kamēr braucām pa Čečeniju, tikmēr braucās gausāk, arī blokposteņi mums pa ceļam gadījās bieži. Tiekot ārā no Kaukāza valstu teritorijas, sākas jau nopietnākas pārbaudes arī somām. Kādà reizē arī izpaudām savu neapmierinātību par to, ka mūs +39 grādos vienkārši apstādina un neko nedara, paskatās pasi un viss, bet vēl vienā krustojumā mūs pat stādināja tik neskaidri, ka vienkārši pabraucām garām… 😁🙈Braucam tālāk, visapkārt līdzīgi skati kā Kazahstānā, atkal stepe. Vienā brīdī Jāņa mocim sāk vārīties benzīns priekšējā bākā, un, caur bākas ventilāciju benzīns ar strūklu spiežas ārā ķiveres stiklā! Apstājamies, atgriežam bākas korķus vaļā, lai līmenis izlīdzinās starp abām bākām, un pēc tam dodamies tālāk. Savukārt Sandija mocim eļļas noplūde kļūst arvien nopietnāka, visu laiku pārbaudām eļļas līmeni un pielejam klāt elļu. Jāsaka, temperatūra šodien mūs pavisam netaupa – visu laiku no +39/+40 grādiem. Šodien arī atvadījāmies šajā ceļojumā no Kaspijas jūras.
Esam tikuši līdz Volgogradai, tur mums draugs no Jekaterinburgas ieteica palikt Bike post pie Viktora, tādēļ tur arī iebraucam un paliekam pa nakti. Vakarā aizbrauksim uz centru paskatīties Anglijas un Horvātijas futbola spēli un paēst vakariņas.
Šodien pārsvarā lējām degvielu, rādījām dokumentus un vienkārši braucām, kopā nobraucot 840 kilometru.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *